Hizmetlerimiz

Kategori: Kadıköy | 0

Taşımacılık ciddi bir iştir. Bizde işimizi ciddiye alıyoruz. Eşyalarınız için taşınma öncesi sigortanızı yapıyoruz. Her türlü kaza hırsızlık doğal afetlere karşı tam güvenli olarak eşyalarınız yerine ulaşıyor. Dilerseniz depolama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Sizin için sürekli bakımlı güvenli depolarımız her an hizmete hazır durumdadır.

kadikoy-nakliyat

Ambalajlama hizmetlerimiz sürekli yeni ve temiz malzemelerimiz tamamen hijyenik ve güvenlidir. Köpüklü kartonlu battaniyeli taşımacılık ile eşyalarınız zarar görmez.

Asansörlü taşıma hizmetlerimiz ile kolay hızlı ve sorunsuz olarak eşyalarınızı yerleştiriyoruz.

kadikoy-nakliyeci

Son model araçlarımız nakliye hizmetleri için dizayn edilmiş olup sürekli bakımlı ve tüm yetki belgelerine sahiptir. Personelimiz eğitimli hızlı ve dürüsttür. Kadıköy Evden Eve Nakliyat Doğru adres.

Evden Eve Nakliyat ciddi bir iştir, sorumluluk ve tecrübe ister. Kadıkoy Nakliyat olarak sorumlululuğumuzun farkındayız ve tüm müşterilerimize buna göre çözümler üretiyoruz. 

Şehirler Arasındaki istanbul evden eve nakliyatlarda modern araçlarımızla eşyalarınız özel kılıflarla çizilmeden bozulmadan kırılmadan taşınır, paketlenir ve sigortalanır. Güleryüzlü hizmet, sigortalı olarak taşımacılık.

Taşımacılık hizmeti öncelikli olarak profesyonel ve kaliteden asla vazgeçmeyen, müşterinin isteklerine önem veren, uzman ekibiyle sizlere hizmet vermeye devam edecektir..